לימודי פלמנקו בית ספר לפלמנקו - דואנדה
 
צוות המורים
אליאב אובל
מורה לגיטרה פלמנקה
החל את דרכו בגיטרה קלאסית בגיל 13 . למד אצל טובי המורים בארץ. השתלם בנגינת פלמנקו אצל מורים שונים בספרד, ביניהם הגיטריסט האגדי מנולו סנלוקר.

הופעות:
משנת 2000 מופיע עם טובי הרקדניות והמוסיקאים בתחום הפלמנקו בארץ : שרון שגיא, מיכאלה הררי, תיאטרון פלמנקו פיוז'ן עם טניה וינוקור... ועוד. הופעות בתיאטרון ירושלים, בית שמואל (ירושלים), מרכז סוזאן דלל, מרכז ענבל ועוד. בשנת 2002 למד והופיע עם הגיטריסט ארטורו מרטינז בניו-יורק. כמו כן משתתף כגיטריסט באנסמבל של ר' חיים לוק, באנסמבל של זיוה עטר ועוד...

הוראה:
משנת 2000 מלמד גיטרה קלאסית ופלמנקו לכל הגילאים בשיעורים פרטיים ובקבוצות, באופן פרטי ובמרכז "דואנדה" לאומנות הפלמנקו בשיתוף עיריית ירושלים. מלוה בקביעות את השיעורים במרכז מאז שהוקם.

יצירה:
בנוסף לתחום הפלמנקו אליאב יוצר, כותב ומלחין בסגנונות שונים. בשנת 2008 הוציא עם להקת עלמא את אלבום הבכורה שלהם "מעל מה שאנחנו", בו הוא שותף כמלחין, מעבד, זמר וגיטריסט. בשנת 2009 הלחין מוסיקה ושימש כמנהל מוסיקלי להצגה "חתונת הדמים" של לורקה שהעלתה קבוצת תלמידים בוגרי ניסן נתיב, בבימויו של משה כליף.


[ חזרה לרשימת המורים ]


קרן עדי משרד התרבות והספורט עמותת הכוריאוגרפים תרבות לישראל קרן ירושלים בית שמואל שולי עודד עיריית ירושלים אגף התרבות האגף לאומניות

© כל הזכויות שמורות - שרון שגיא - Flamenco Natural פלמנקו נטורל |  
   צילום: אייל לנדסמן, אורן דרכמן, שירה אגמון, אינסה ימליאנובה, נתי חדד, נל בריקמן, אורית סער.